XoXo! Gossip Girl Türkiye Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively VIP*

5 posters

Blake Lively VIP* Empty Blake Lively VIP*

Mesaj tarafından tugce~ Paz Tem. 18, 2010 2:36 pm

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9SERENA VAN DER WOODSEN

Ailesi:Annesi Lily VaN Der Woodsen ve küçük kardeşi Eric Van Der Woodsen.
Hoşlandığı Şeyler:Pazar sabahı Blair'la kahva içmek,gece havuzda yüzmek,Tiffany'de kahvaltı etmek.
En Yakın Arkadaşı:Blair Waldorf.
Erkek Arkadaşı:Dan Humphrey.
New York'ta En Sevdiği Yerler:Bethesda Terrace Arcade at Central Park, Sant Ambroeus, Barney's, The Metropolitan Museum of Art, The Botanical Gardens, Serendipity 3.
Favori Filmleri: Bonnie and Clyde, Annie Hall, Marie-Antoinette, Rear Window, The Anniversary Party, Amelie, Breathless, When Harry Met Sally, Home Alone.
Favori Müzikleri:Feist, The Bravery, Charlotte Gainsbourg, Mika, Air, Phoenix, Arcade Fire, Joanna Newsom, Blonde Redhead.
Favori Tasarımcısı:Tory Burch, Lanvin, Michel Perry, Marc Jacobs, Zac Posen.
Favori Televizyon Showu:Project Runway, 30 Rock, My So-Called Life, America's Next Top Model, Arrested Development, American Idol.
Kahramanı:Kardeşi Eric.
Telefonu:IPhone

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9BLAKE'LEAŞK HAKKINDA

Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBlake Lively ve Penn Badgley'in ilişkileri ilk kez bu fotoğraflarla ortaya çıktı..

Blake Lively VIP* Normal_003~3

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9Penn Badgley bakın sevgilisi Blake Lively hakkında neler söyledi
''Blake'i 11 yaşımızdan beri tanıyorum.Ailelerimiz de çok yakın.O inanılmaz ve harika biri.Beraber vakit geçirirken gerçekten çok eğleniyoruz.Gerçekten çok sevgi dolu onunla beraber vakit geçirmek çok güzel.''

Blake Lively VIP* Blake-lively-penn-badgley-cuddling

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9BLAKE'LE GÜZELLİK HAKKINDA

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9Blake oyunculuğuyla ünlü olduğu kadar uzun sarı saçlarıyla da ünlü.Bütün dergiler onun muhteşem saçlarının püf noktalarını anlatıyor.Blake ise saçlarıyla ilgili ''Eğer uzun ve sarı saçlarınız varsa sizi hemen Sahil Güvenlik dizilerinde oynatmak istiyorlar.Ama ben bu anlayışı yıktım.Saçlarımın rengini değiştirmeyi şu ana kadar hiç düşünmedim.Beni tamamlayan önemli bir noktam saçlarım''.Blake Gossip Girl'de ki karakteri için saçlarına postiş kullanıyor.

Blake Lively VIP* Normal_72108_%2815%29

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9BLAKE'LE MODA HAKKINDA

Serena’nın tarzı gittiği okuldaki arkadaşlarından farklı.Kendine özgü bir stiliyle lüksü ve sokak stilini başarıyla harmanlayabiliyor.Genellikle seçimini alttaki fotoğraftaki gibi üstüne oturan ceketlerden ve skinny jeanlerden yana kullanıyor.Uzun ve ince bacaklarına da skinny jean oldukça yakışıyor.Ceketler de ise bir sınırlaması yok her renk ve her model kısa uzun ceketi dolabında barındırıyor.Cırtlak sarıdan siyaha her renkle ceketi üstünde görmeniz mümkün.Skinny jeanlerinin altına giydiği siyah topuklu ayakkabılar da Serena’nın vazgeçmediklerinden.Bilekte biten çizmeleri ve uzun çizmeleri de sıklıkla tercih ediyor.Örneğin okul formasının altına diz üstü çizmelerini giyiyor.Çanta seçimini lüks modellerden yana kullanan Serena’nın kolunda Channel,Burberry’s Warrior,Gucci Indy gibi markalar var.Sezonun öne çıkan bütün modellerinden görmeniz mümkün.Uzun boylu Serenaya mini elbiseler de oldukça yakışıyor.Takı olarak da genellikle iri ve uzun kolyeleri üst üste kullanmayı seviyor.Yani sezonun modasına oldukça hakim.Saçları ise uzun,sarı ve hafif dalgalı.Mükemmel görünümlü bu saçlar için Blake Lively de kaynak kullanılıyor.

Blake Lively VIP* 02pulse.1

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9 İşte onun gibi giyinmenin taktikleri (:

Blake Lively VIP* Normal_004Blake Lively VIP* Normal_008

Blake Lively VIP* Normal_81708_%2832%29Blake Lively VIP* Normal_007

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9BLAKE'LE MAGAZİN HAKKINDA

Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBlake ''Maxim 2009 Hot 100 '' listesinde 33. oldu

Blake Lively VIP* 356365

Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBlake defalarca ''Cosmopolitan''a kapak kızı oldu.İşte onlardan bazıları

Blake Lively VIP* Normal_cover%5B1%5DBlake Lively VIP* Normal_33797_1_122_855lo
Blake Lively VIP* Normal_10001Blake Lively VIP* Normal_b10001

Blake Lively VIP* Ciceqlk1zp9BLAKE'LE ANKET

Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmTakma İsim:Whitey Fonda
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmHangi GG karakteriyle sevgili olmak isterdin? A)Dan Humphrey B)Nate Archibald C)Chuck Bass D)Hiçbiri:D)Hiçbiri.Çünkü hepsi 16 yaşında!
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBir kadının dediokodumu yaptığını farkedersem A)Kibarca uyarırım B)Tekme tokat girişirim C)Görmezden gelirim:C)Görmezden gelirim.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBazen keşke ünlü olmasaydım diyorum.Çünkü; A)Sürekli rahat bir kıyafetler gezmek isterdim B)Hata yapma özgürlüğüm olsun isterdim C)........ için daha fazla vaktim olurdu D)Ünlü olmasaydım dediğim hiç olmadıC)Guitar Hero için daha fazla vaktim olurdu.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmEn fazla iltifat alan özelliğim: Kirpiklerim.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmKendimi seksi hissetmek istediğimde Marni giyerim
İnsanlar sokağa çıkmadan önce çantama bir paket çikolata attığımı duyunca şaşırırlar.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmİlişkiler hakkında aldığım en önemli tavsiye: Asla ilişkini gözler önünde yaşama.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmEn son geçen hafta ağladım.Çünkü senaryo gereğiydi.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBir erkeği ağlarken gördüğümde: İçindeki insanlığı farkederim.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmErkek arkadaşımın şımarıklıklarımla başa çıkması gerekir.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBir erkeği seksi bulmam için gereken?Komik Olması,Sesinin güzel olması,Hayvanları sevmesi,Zeki olması,Bana ''Damn Girl'' şarkısını söylemesi.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmSevgilim olmasının en güzel yanı: Birlikte dondurma keyfini yaşayabileceğim birinin olması.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBir erkek için yaptığım en büyük çılgınlık: Disneyland'a gitmekten vazgeçip onla evde oturmak.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmÖğrendiğim en önemli moda kuralı: Chanel'le asla kötü görünemezsin.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmGünlük kıyafet tercihim: J Brand bir jean,James Perse ve Jimmy Choo ayakkabılarım.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmEvden çıkarken yanıma mutlaka: Köpeğim Penny'i ve I-Phone'umu mutlaka alırım.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmOyuncu olmasaydım: İç mimar olurdum.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmKendimle ilgili bir şeyi değiştirebilecek olsam: dakik olmayı becerebilmeyi isterdim.
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmKendimde eksikliğini hissettiğim şey? A)Girişkenlik B)Organizasyon C)Rahatlık D)Seksilik: B)Organizasyon
Blake Lively VIP* 638146kvkkfs33zmBir erkek romantik bir yemeğin büyüsünün nasıl kaçırabilir: Moulin Rouge filmini sevmediğini söyleyerek!

Blake Lively VIP* 01

OMFGG!

Blake Lively VIP* OMFGG_Cover

Bilioruz ki hepimiz en az diziye aşık olduğumu kadar müziklerine de aşığız.GG'nin adına yakışır derecede güçlü şarkılar ve iddialı gruplar bu albümde yer alıyor.Bir yanda dünyanın en heyecan verici şehri New York.bir yanda en heyecan verici yaşta olmak ve diğer tarafta en heyecan verici müzikler...Hepsi bu albümde toplandı!
Bkalım OMFGG (Original Music From Gossip Girl) albümünde hangi artistler var :

1. The Kills – “Sour Cherry”]
2. The Kooks – Do You Wanna”
3. Phantom Planet – “Do The Panic”
4. The Teenagers – “Feeling Better”
5. The Virgins – “One Week Of Danger (Demo Version)”
6. Nadia Oh – “Got Your Number”
7. Crystal Castles – “Crimewave”
8. The Republic Tigers – “Fight Song”!
9. Junkie XL – “Cities In Dust”
10. The Ting Tings – “We Started Nothing”
11. Oppenheimer – “Breakfast In NYC”
12. The Pierces – “Three Wishes”
13. Albert Hammond Jr. – “Hard To Live In The City”

Blake Lively VIP* Blake_lively_in_NYC_by_gihspears
tugce~
tugce~
Xo
Xo

Blake Lively VIP* Empty Geri: Blake Lively VIP*

Mesaj tarafından misscornelia Paz Tem. 18, 2010 2:38 pm

waooowww.....!!! çook teşekkürler paylaşım çok güzel Smile I love you
misscornelia
misscornelia
Xo
Xo

https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/seni-seviyoruz-B-3-3/1

Mesaj tarafından tugce~ Ptsi Tem. 19, 2010 12:33 pm

ne demek canım (:
çokta uğraştırıcı aslında:D
tugce~
tugce~
Xo
Xo

Mesaj tarafından misscornelia Salı Tem. 20, 2010 2:06 am

Very Happy ellerine sağlk tatlm Smile
misscornelia
misscornelia
Xo
Xo

https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/seni-seviyoruz-B-3-3/1

Mesaj tarafından Blair and Chuck Salı Tem. 20, 2010 9:17 am

paylaşım için sağol çok güzel:)SmileSmile
Blair and Chuck
Blair and Chuck
Xo
Xo

Mesaj tarafından Serenatexoxo Salı Ağus. 10, 2010 7:52 pm

paylaşm için çok sağol Smile çok güzell (:
Serenatexoxo
Serenatexoxo

Mesaj tarafından Serena* Cuma Mart 11, 2011 3:29 pm

Çok teşekkürler.Blake hakkında daha fazla bilgi öğrendim.Çoooook sağol:)
Serena*
Serena*

- Similar topics