XoXo! Gossip Girl Türkiye Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

supernatural

3 posters

supernatural Empty supernatural

Mesaj tarafından misa Perş. Haz. 24, 2010 3:13 pm

Başrollerini Jensen Ackles (Dean) ve Jared Padalecki‘nin paylaştıkları Supernatural, iki kardeşin bütün ülkeyi gezerek kayıp olan babalarını araması üzerinedir. Kayıp babalarını ararken de doğaüstü güçlerle savaşmalarını konu eden bir dizidir.
Sam Winchester hukuk üzerine okuyan bir üniversite öğrencisidir. Abisi Dean‘nin tersine ailesinin geçmişinden kaçmaya çalışmaktadır. İki kardeşin babası çocukluklarından beri annelerini öldüren şeytani güçlerin peşindedir ve iki kardeşi intikam almasına yardım etmeleri için yetiştirmiştir. İki kardeş doğaüstü güçlerle savaşan iki avcı olarak büyütmüştür. Fakat Sam bu hayattan kaçmış, üniversiteye giderek kız arkadaşı Jessica ile mutlu bir gelecek planlamaktadır. Dean, Sam’in tersine babası ile kalıp avlanmasına yardım etmiştir.
Dean bir gece Sam’e kayıp olan babasını bulmasını yardım etmesini istemek için gitmiştir. Bu haftasonu gezisi Sam’in mutlu hayatındaki büyük bir trajediden sonra bir göreve dönüşmüştür.

Şimdi bu iki kardeş bütün ülkeyi baştan sona gezerek babalarını aramaktadırlar ve birçok kültürdeki efsane olarak görülen yaratıklarla ve şeytanlarla savaşmaktadırlar, örneğin beyaz kadın, wendigo, uçak kazalarına neden olan hayalet gezginler, Bloody Mary, vampirler, iblisler ve daha birçokları…

70′lerin, 80′lerin havasının hakim olduğu dizinin müzikleri de gerçekten çok başarılıSmile
misa
misa
X
X

supernatural Empty Geri: supernatural

Mesaj tarafından BleiCed Cuma Eyl. 24, 2010 6:06 pm

evet bende izliyorum süpernaturali gossip girl ile favori dizim.
BleiCed
BleiCed
X
X

supernatural Empty Geri: supernatural

Mesaj tarafından ~Queen E' Cuma Ekim 01, 2010 10:11 am

İşte benm dizim Smile
TeşekkürLer süperr bir payLaşım Smile
~Queen E'
~Queen E'