XoXo! Gossip Girl Türkiye Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapıyı açık buLdum girdim içeri.. Herkese seLam (:

4 posters

Kapıyı açık buLdum girdim içeri.. Herkese seLam (: Empty Kapıyı açık buLdum girdim içeri.. Herkese seLam (:

Mesaj tarafından .MervEd. Cuma Mayıs 28, 2010 1:55 pm

Forumdaki Herkese seLamLar.. ((: Ben Merve.
Kısaca kendimi tanıtayım;
ALışveriş yapmaktan çok hoşLanırım,tarih romanLarı hariç her türLü kitapLarı okurum tabi şiirLer vazgeçiLmeziim (: ,voLeyboL oynamayı çok severim, Lise 3 / yabancı diL böLümündeyim..
Yabancı dizi ve fiLmLeri seyretmek büyük bir hobimdir..
Gossip GirL de bLair ve chuck favori çiftimdir..
Ayrıca CNBC-E de MerLin,Ghost Whisperer,SmaLLviLLe,Desperate Housewives da sevdiğim diziLer arasındadır..
Boş zamanLarımda geneLLikLe çay veya nescafemLe cam kenarına geçip düşünmeye vakit ayırırım.. Very Happy
İLeride yeni insanLar tanıyıp farkLı üLkeLeri görüp gezmek en büyük ideaLimdir..
Karakter oLarak; Açık sözLüyüm ama bu açık sözLüLüğüm kırıcı boyutLara asLa geLmez. Tanıdığım, tanımadığım, sevdiğim, sevmediğim; yani herkese karşı saygım vardır. Kin tutmayı sevmem istesemde tutamam. (: DeniLene göre çok cana yakın ve arkadaş canLısıyım Smile tabi takdir sizin..

Forumu çok güzeL buLdum, gerçekten özenerek açıLmış.. ((: Emeğinize sağLık.. Like a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heaven
Sanırım bu kadar yeterLi zamanLa daha iyi birbirimizi tanımış oLuruz sanırım.. ((:
.MervEd.
.MervEd.
Xo
Xo

Kapıyı açık buLdum girdim içeri.. Herkese seLam (: Empty Geri: Kapıyı açık buLdum girdim içeri.. Herkese seLam (:

Mesaj tarafından tugce~ Salı Haz. 01, 2010 12:41 pm

hoşgeldiinn Smile
tugce~
tugce~
Xo
Xo

Kapıyı açık buLdum girdim içeri.. Herkese seLam (: Empty Geri: Kapıyı açık buLdum girdim içeri.. Herkese seLam (:

Mesaj tarafından .MervEd. Çarş. Haz. 02, 2010 12:16 pm

teşekkür ederim Tuğçecim h.buLdum (:
.MervEd.
.MervEd.
Xo
Xo

Mesaj tarafından amor y luna Salı Haz. 22, 2010 6:17 pm

hoş geldin canım SmileSmile seni tanımak güzel Smile
amor y luna
amor y luna
Xo
Xo

Mesaj tarafından .MervEd. C.tesi Tem. 03, 2010 4:38 pm

SağoL Canım hoş buLdum (: Seni tanımak da çook güzeL.. (:
.MervEd.
.MervEd.
Xo
Xo

Mesaj tarafından Kraliche~ Paz Ağus. 29, 2010 2:57 pm

Hosgeldin Mervee,bende senin gibi Blair&Chuck forever diyorum=D
İnsallah iyi anlaşıcaz.
Kraliche~
Kraliche~
X
X

- Similar topics