XoXo! Gossip Girl Türkiye Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cennetimden Bakarken / The Lovely Bones

4 posters

Cennetimden Bakarken / The Lovely Bones Empty Cennetimden Bakarken / The Lovely Bones

Mesaj tarafından LuckyAngel C.tesi Şub. 27, 2010 3:20 pm

Alice Sebold’un çok satan romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Oscar ödüllü yönetmen Peter Jackson üstlendi. Senaryosunu Peter Jackson, Fran Walsh ve Philippa Boyens’in yazdığı The Lovely Bones-Cennetimden Bakarken , bir cinayete kurban gittikten sonra ailesini ve katilini bulunduğu cennetten izleyen küçük bir kızın intikam tutkusu ile ailesinin yaşadığı korkunç olayın etkilerinden kurtulmasını istemesi arasında bocalaması anlatılır.

Oscar adayı küçük yıldız Saoirse Ronan’ın başrolünü oynadığı filmin diğer rollerinde Oscar adayı Mark Wahlberg, Oscar ödüllü Rachel Weisz ve Susan Sarandon ile Stanley Tucci, Michael Imperioli gibi oyuncular yer alıyor.

Oyuncular

Mark Wahlberg (Jack Salmon) , Rachel Weisz (Abigail Salmon) , Susan Sarandon (Büyükanne Lynn) , Stanley Tucci (George Harvey) , Saoirse Ronan (Susie Salmon) , Jake Abel (Brian Nelson)

Tür : Gerilim / Korku / Dram
Gösterim Tarihi : 26 Şubat 2010
Yönetmen : Peter Jackson
Senaryo : Peter Jackson , Fran Walsh , Philippa Boyens , Alice Sebold (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Andrew Lesnie
Yapım : 2009, ABD / İngiltere / Yeni Zelanda
LuckyAngel
LuckyAngel

Cennetimden Bakarken / The Lovely Bones Empty Geri: Cennetimden Bakarken / The Lovely Bones

Mesaj tarafından Deniz ` C.tesi Mart 13, 2010 9:30 pm

Yakın zamanda bu filmi seyretmeyi planlıyorum,güzel bi film olduğunu hissediyorum.
Deniz `
Deniz `

Cennetimden Bakarken / The Lovely Bones Empty Geri: Cennetimden Bakarken / The Lovely Bones

Mesaj tarafından Genna Perş. Haz. 24, 2010 6:44 pm

Çok ama çok güzel bir filmdi.
Senaryo kurgu yapım gerçekten harikaydı..
İzlerken çok etkilendim ve bir çok yerde cidden ağlamamak için kendimi zor tuttum
Genna
Genna
X
X

Mesaj tarafından tugce~ Cuma Haz. 25, 2010 2:36 pm

kitabını okudum ve filminide seyrettim.
filmi kitabından biraz farklı.. filmini çok da beğendiiğim söylenemez . kitabı filminden cok daha heyecan verici ,üzücü ve gerçekçiydi ama ben yinede çok etkilenmiştimm
böyle bir konu açmanız cok hosuma gitti cnkü ben bu kitabı cok araştırmıştım ve her gün herkese kitaptan bahsediyordum
mükemmel bir kitap ve güzel bir film Smile
tugce~
tugce~
Xo
Xo